Firma VIVALDI Polska Sp. z o.o. zajmuje się importem i dystrybucją drzwi harmonijkowych VIVALDI oraz narzędzi ogrodniczych marki WelKut.

Na rynku działamy od 2002 roku. Jesteśmy europejskim oddziałem tajwańskiej firmy VIVALDI Ltd. zajmującej się produkcją najwyższej jakości wewnętrznych drzwi harmonijkowych oraz dekoracyjnych paneli ściennych PVC.

Jak działamy?

Siedziba firmy (biuro handlowe i magazyn) mieści się w Poznaniu, natomiast sieć sprzedaży obejmuje całą Polskę. Zaopatrujemy markety budowlane, hurtownie materiałów budowlanych, centra ogrodnicze oraz sklepy branżowe. Na dzień dzisiejszy jest to około 1000 punktów.

Naszymi odbiorcami są również firmy z Białorusi, Bułgarii, Czech, Estonii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Rosji, Słowacji i Węgier.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi i spedycyjnymi nasze produkty docierają do każdego klienta w kraju w ciągu zaledwie 24-72h od złożenia zamówienia.

produkcja
produkcja

Historia firmy

1975

W miejscowości Ping-Tong (Tajwan) firma VIVALDI LTD. Rozpoczyna swoją działalność. Od początku skupiamy się na produkcji wysokiej jakości drzwi harmonijkowych PVC. Pierwszymi odbiorcami naszych produktów są kontrahenci z Niemiec, Hong Kongu oraz Japonii.

1991

W związku z rozwojem działalności oraz zwiększonym popytem na produkty, fabrykę zostaje przeniesiona do miejscowości Kaohsiung na Tajwanie. Nasze towary znajdują odbiorców w USA, Kanadzie, Ameryce Środkowo-Południowej, Centralnej Azji, Afryce Północnej oraz Europie. Produkty sygnowane są marką „VIVALDI”.

2002

W związku z rozwojem i poszerzaniem rynków zbytu w Poznaniu powstaje firma VIVALDI Polska Sp. z o.o. jako oddział VIVALDI LTD. Naszym głównym zadaniem jest pozyskiwanie i obsługa klientów z Europy Środkowo-Wschodniej.

produkcja
produkcja

Nasza polityka

Od samego początku działalności firmy ogromną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości oferowanych produktów oraz profesjonalnej obsługi Klientów.

Oferujemy najlepszy jakościowo towar w bardzo atrakcyjnej cenie. Naszą ambicją jest ciągłe poszerzanie i urozmaicanie oferty handlowej oraz podnoszenie standardów obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

produkcja