Jak dobrać odpowiednie drzwi harmonijkowe do pomieszczenia?

Małe przestrzenie, które coraz częściej można spotkać w ofertach najmu bądź sprzedaży mieszkań czy domów wymuszają na nas niezłą gimnastykę w kwestii aranżacji. Urządzenie małego pokoju czy łazienki nie jest prostym zadaniem – trzeba tam bowiem zmieścić wszystkie najpotrzebniejsze elementy oraz sprawić, aby przestrzeń była przyjemna dla oka i funkcjonalna. Bardzo często zapominamy o jednej z ważniejszych części każdego pomieszczenia, czyli o drzwiach. Na szczęście, rynek budowlany odpowiada na takie zapotrzebowanie na inteligentne rozwiązania do małych przestrzeni.

Czytaj dalej...


Zalety drzwi harmonijkowych - w czym są lepsze od zwykłych?

W dzisiejszych czasach nawet tak prozaiczny elementy wyposażenia, jak drzwi może być stylowy. Nie mowa tu jednak jedynie o zwykłych drzwiach skrzydłowych czy nowoczesnych przesuwnych. Dziś pomówimy o drzwiach harmonijkowych. Lista ich zalet jest bowiem naprawdę długa. Jeśli chcesz się więc o nich dowiedzieć, a także przeczytać o tym, w czym są one lepsze od zwykłych skrzydeł, to koniecznie czytaj ten wpis dalej!

Czytaj dalej...


Dlaczego warto wybrać drzwi harmonijkowe?

Nowoczesne mieszkania i domy charakteryzują się zazwyczaj przemyślanym wykorzystanie przestrzeni. Ta jest tam ograniczona, dlatego warto postawić na rozwiązania, które nie zabiorą dużo miejsca, a będą stylowe i nietuzinkowe. Takie z pewnością są drzwi harmonijkowe, świadczyć może o tym fakt, że są coraz częściej wybierane przez inwestorów zarówno do prywatnych domów, jak i przestrzeni biurowych czy usługowych bądź handlowych. Dlaczego warto wybrać drzwi harmonijkowe? Mamy nadzieje, że poniższy wpis przedstawi Ci wszystkie ich zalety. Koniecznie czytaj go więc dalej!

Czytaj dalej...


Jak działają drzwi harmonijkowe?

Inteligentne rozwiązania, które są funkcjonalne i nie zajmują zbyt dużo miejsca, cieszą się w ostatnim czasie naprawdę sporą popularnością. Wszystko dlatego, że mieszkania oraz domy, które kupujemy bądź wynajmujemy, nie zawsze gwarantują nam wystarczająco dużo miejsca. Wtedy najczęściej decydujemy się, chociażby na drzwi harmonijkowe. Te doskonale się bowiem sprawdzają w ograniczonej przestrzeni, są proste w montażu, stosunkowo tanie. Jak one działają? W poniższym wpisie postanowiliśmy to wytłumaczyć - koniecznie czytaj więc dalej!

Czytaj dalej...


Jak zamontować drzwi harmonijkowe?

Drzwi harmonijkowe VIVALDI przeznaczone są dla ludzi ceniących przestrzeń i wygodę. Nasze drzwi wykorzystywane są w mieszkaniach, biurach oraz lokalach usługowych i handlowych. Wśród największych zalet drzwi VIVALDI należy wymienić: wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, piękną i bogatą kolorystykę, możliwość samodzielnego montażu oraz oszczędność miejsca.

Czytaj dalej...